0505 145 20 20

Sosyal Medyada Biz}

Bizden Haberler
Gebze Web Tasarım ; Başta gebze olmak üzere Tüm Marmara bölgemize hizmet vermekten gururduyar.

Darıca Web Tasarım

Darıca Web Tasarım

Darıca Web Tasarım, Web Tasarım Darıca, Web Hizmetleri Darıca, Darıca Web….

İnternetin kullanımına başlandığından beri, web sitelerinin yeri çok büyük önem kazanmıştır. İnternet çağına girildiğinde, büyük şirket, banka, gazete, dergi, markalar web tasarım hizmetlerinden faydalanabilirlerdi. Çünkü tasarım işi çok iyi bilinmemekle beraber, yapan yerel firmaların azalığı ve yurt dışında yaptırma çabaları vardır. Artık günümüzde internet, hayatımızın içinde büyük bir yer tuttuğundan, kişisel web sitesine sahip olmak isteyenler, evde yapıp bir şeyler satanlar, blogger lık yapanlar, büyük veya küçük alışveriş siteleri ve buna benzeri herkes birer web sitesi kurmayı planlamaktadırlar. Amaç daha büyük kitlelere ulaşmaktır. Web sitesine sahip olmanın faydası ise kişi ya da firmanın işine ne kadar profesyonel baktığı ile ilintilidir. Bu siteler büyük bütçelerle kurulabildiği gibi, küçük ölçekli işler için daha az görselli ve grafikli olanlar da mevcuttur. Bu da tamamen web tasarımını yapacak kişi veya kurumların hayal gücüne ve yeteneğine bağlı olarak yapılır.

Darıca web tasarım ise tecrübe ve hayal gücünü bir arada tutarak, düşündüğünüzden çok daha ileri bir seviyede web sitesini müşteriye sunmaktadır. Özgünlüğün ön sırada tutulması gereken web tasarımda, Darıca web tasarımın kuracağı her web sitesi için ayrı ayrı çalışma yapılır. Web sitelerini kurarken altyapısında kullanılacak olan grafikler, resimler ya da yazılar bir başka yerden alıp kopyalanmamalıdır. Arama motorlarında şirket ya da kişi araştırılırken yapılan arama sonucu birkaç yerde yazan aynı yazılar ya da görsel çıkan resimler, firma ya da kişi hakkında yanlış düşünceler yol açabilir.

Web sitesini kurmak ve tasarımını yapıp aynı şekilde bırakıp senelerce kullanmak anlamında gelmiyor. Bunun için sürekli güncel durumda kalınmalıdır. Yeni bilgiler ve görseller eklenmelidir. Böylece karşı tarafla, kişinin ya da şirketin güven duygusu tazelenir. Hedef kitlenin yeniliklerden haberdar olması, dinamiklik, verilen e mail ve telefon numaralarının sabit, aynı zamanda aranıldığında veya internet üzerinden hızlı bir şekilde cevap verilmesi önem taşır.

Web tasarımı yaparken gösterilen özen, web sitesini alırken de gösterilmeli. Firma ya da kişisel web sitesinin içeriğine uygun, kolay akılda kalan, uzantısının da yapılan işe uygun olarak seçilmelidir.

05 Mayıs 2017
780 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN