0505 145 20 20

Sosyal Medyada Biz}

Bizden Haberler
Gebze Web Tasarım ; Başta gebze olmak üzere Tüm Marmara bölgemize hizmet vermekten gururduyar.

Şekerpınar Web Tasarımı

Şekerpınar Web Tasarımı

Şekerpınar Web Tasarımı

İnternet dünyasında, web sayfaları arasında dolaşım yani surf yapmak deyimi web sayfalarının çoğalmasıyla kelime dağarcığımıza yerleşmiştir. Bu çoğalmayla aynı paralelde büyüyen ve gelişen web tasarım hizmetleri ise günümüzde büyük önem taşır.

Web tasarımı yapmak demek sadece tanıtımı yapılacak ürün ya da firma hakkında bilgi vermek, fotoğraflarını çekip paylaşmak demek değildir. Fotoğraflar ve verilen bilgiler sadece tasarımın önemli bir parçasıdır. Ancak bunları karşı tarafa sunarken cazip, kolay anlaşılır hale getirmek aynı zamanda hedeflenen kitleye ulaşabilmenin yanında güncel tutabilmek gereklidir. Aksi taktirde basılı olan kataloglardan, tanıtım broşürü ya da dergi reklamlarından hiçbir farkı kalmaz. Bilgisayarın, tabletin ya da akıllı telefondan bir tık uzakta olan, istenilen ve aranılan güncel bilgiye, istenilen kitleye ulaşmaya ancak yapılan gerçek ve doğru web tasarımlarıyla olur.

İnternet sayesinde coğrafyaların, uzaklıklarının öneminin yitirmesi, hızın ve zamanın günümüzdeki yeri ve ulaşabilirlik pek çok açıdan çağımızın olmazsa olmazları arasındadır. İyi bir web tasarımı sayesinde ise istenilen web sitesi bu özelliklere sahip olunabilir. İdeal web sitesinde aranılan bir diğer ve en önemli özellik ise üzerinde gerçekten çalışılmış olması ve diğerlerinde olmayanın olmasıdır.

Şekerpınar web tasarım, yapılacak her web sitesi için ayrı ayrı projeler sunmaktadır. Kullanılan grafik ve resimler proje bazlı olarak çalışılarak, müşteriye birkaç fikir halinde sunularak, seçim yapması istenir. Onaylanan projedeki resim, yazı, içerik ve grafikler kesinlikle bir başka tasarımda kullanılmaz ve kopyalanamaz özelliği taşır. Web sitesini barındıran ve kullanıcıların erişimini sağlamak anlamına gelen hosting hizmetinin, 7/24 kesintisiz olmasını ve takip edilmesini sağlar. İnternetteki kimliğiniz anlamı olan, domain adı verilen, internet sitenizin adının alınması ve internet sitenizi doğru temsil edecek şekilde olmasını düzenler. Siteye giriş istatistiklerini tutarak, bir sonraki güncelleme de önem verilmesi gereken alanları saptar. Kısa zamanda yaratılan olumlu imaj sayesinde ise gelir, takipçi, reklam gelirleri, işinizde gelişmeyi sağlarsınız. Rakiplerin bir adım önüne geçmekle beraber emin adımlarla işinizde saygın ve profesyonel yolda ilerlemeye devam edersiniz. Müşteriye kalan ise web tasarım firmasını araştırıp doğru seçmektir.

21 Mayıs 2017
924 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN