0505 145 20 20

Sosyal Medyada Biz}

Bizden Haberler
Gebze Web Tasarım ; Başta gebze olmak üzere Tüm Marmara bölgemize hizmet vermekten gururduyar.

Gebze Web Tasarımı

Gebze Web Tasarımı

 

Gebze Web Tasarımı

 Doğru web tasarımı ve sunulan web tasarımı hizmetlerinin amacı, tasarlanan sayfaya dikkati çekmek, sayfa içinde kolay dolaşım sağlarken, müşteriyi maximum süre sayfada tutma amacı taşır. Ziyaretçi sayısı arttırmak, sayfayı güncel tutmak ve kişilerin bilgi almak istedikleri konuda anlaşabilir ve öz bir şekilde ifadeler kullanmak; bu sayede kişilerin bu sayfayı kullanmayı alışkanlık hale getirmesi önemlidir. Belirli bir ürün yelpazesi tanıtımı veya firma tanıtımı yapılırken karşı tarafın kafasında soruların hepsini gidermelidir.

Tüm web sitelerinde hız, grafikler ve görsellerin yeri büyüktür. Bunların doğru yerlerde kullanımı ve açıklayıcı bilgilerle birlikte uygun menü altında sunumu, genel internet kullanıcılarının beklediği bir hizmettir.

Gebze web tasarım hizmetleri ise özgün görselleri, doğru bilgilerle birleştirerek yapılan web sitesini araştıran ve okuyan kişilere kesin, akılda kalıcı ve oluşturma amacına uygun bilgiyi bir arada vermeyi amaçlar. Verilen hizmeti firma veya kişiden alınan bilgiler doğrultusunda belirli zaman periyotlarında güncelleyerek yenilikler hakkında bilgi verir.

Web siteleri globalleşmeyi ve sanal dünyanın bir parçası olmayı sağlarken, reklam gelirleri ile de gerek firmanın gerekse kişisel web sitelerinin finansal olarak desteği olabiliyor. Arama motorlarının üst sayfalarında bulunan web sayfaları bu gelirlerden daha çok pay alabiliyor. Bu da yapılan başarılı web tasarımlarının ve güncel olarak doğru bilgi veren, tıklandığında karşı tarafın aradığına cevap veren web sitelerinle mümkün oluyor. Ayrıca yeni nesil akıllı telefonlara, tabletler de uygun olması, hızlı bir şekilde sayfanın yüklenebirliği, her türlü arama motorlarında yer alması ve bulunabirliği, web sitesinin ulaşacağı kişi sayısını arttırmaktadır.

Web sitelerinin tasarım sırasında, tanıtımı yapılacak herhangi bir kurum, kuruluş, ürün, firma ya da kişinin, kendine ait resimleri ve burayı diğer rakiplerinden farklı gösterecek bilgileri vermesi önemlidir. Web tasarımı bu verilen bilgiler ışığında, hayal gücü ile birlikte harmanlanarak yapıldığında rakiplere göre farklı ve tercih edilen web siteleri oluşturulabilinir. Ayrıca fiyatlandırma aşamasında siteye ait uzantılı mail, alınacak web sitesi adı, hosting yani yapılan sitenin internete yüklenmesi için ait alan gibi önemli web tasarıma ait olmazsa olmazlar birlikte verilmektedir.

14 Mayıs 2017
781 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN