0505 145 20 20

Sosyal Medyada Biz}

Bizden Haberler
Gebze Web Tasarım ; Başta gebze olmak üzere Tüm Marmara bölgemize hizmet vermekten gururduyar.

Tuzla Web Tasarım

Tuzla Web Tasarım

Tuzla Web Tasarım

 

Günümüzde internetin hayatımızın önemli parçası olmasından dolayı, web sitesi olmayan şirketler ve kurumlar güvenirliğini kaybetmeye başlamışlardır. İnternette araştırınca, bulunamayan, izine rastlanmayanlara şüpheye bakılmaktadır. 7 gün 24 saat açık olabilecek bir dükkânın kapısına adeta kilit vurulmuş olur. Belki de bir tık sayesinde iş hacminizi dünya çapında genişletebilecekken, sadece kendi iş dünyanız içinde sınırlı kalırsınız. Kapı kapı dolaşıp ya da dükkânınıza birinin gelip katalog, broşür almanızı beklemek yerine, insanların istedikleri an size, ürünlerinize ve şirketinize ulaşılabilinir olunur.

Web tasarımı yapmak belirli çerçevelere oturtulan iki resim, tanıtıcı iki tane yazıdan ibaret değildir. Arka planda çalışan kodlar için bilgisayarın ana dillerinden iyi anlamak ve bunları iyi uygulayabilmek gereklidir. Bu kodlar sayesinde ana sayfa ve ara sayfalar meydana getirilir. Ancak bu sayfalar oluşturulduktan sonra ara yüz olarak fotoğraflar ve yazılar girilebilir.

Uzun uzun ve sayfalarca yapılan bir web tasarımı iyi bir web tasarımı demek değildir. Amaca uygun bölümler yaratıldıktan sonra, anlatılmak istenilenler için yalın ve anlaşılabilir cümleler, gösterilmek ya da sergilenmek istenen ürünler ise; iyi ve net bir şekilde fotoğraflanıp siteye oluşturulmaya başlanır. En ufak işte bile yüzlerce resim çekilip, onlarla metin düzenlenir. Bunların arasından seçim yapmak ise en zorudur. Arka planda bulunan aslında bembeyaz sayfayı renklendiren, şekil veren grafikler ise ayrı ayrı tasarlanır. Bunlarda sitenin dekorasyonu olarak yerini alır. Bu arada sayfaların birbirine nasıl bağlanacağı ve nasıl adlandıracağı tartışılır.

Tuzla web tasarım, yaratıcı ve özgün fikirleriyle web sitenizi eşsiz kılacak uygulamalar sunmaktadır. Site içinde gezerken ziyaretçiyi meraklandırmak, zaman geçirmesini ve istediği bilgilere kolayca ulaşmasını sağlamak, görsellerle bunu desteklemeği amaçlamaktadır. Arama motorlarında sadece kelimeler önemli olduğu için site içindeki ürünleri ve hizmetleri tasvir ederken en çok kullanılan ve bilinenler seçilerek, siteyi bulunabilir ve çokça ziyaretçi çekme hedeflenenler arasında yer alır. Kolayca akla gelen ve işinizi yansıtan web sitenizin adını koymanızı, aynı zamanda internet dünyasında yer almasını sağlar. Satış sonrası verilen destek sayesinde hem güncel olmanızı hem de sayfanızla ilgilenenlerin bunlardan haberdar olması için iletişim içinde kalınır.

21 Mayıs 2017
753 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN